O mně

Sylva Jašková

Co pro mě Eurona znamená? Co po mateřské? Co mě motivuje jít stále dopředu? Co mě nabíjí? Jaké mám plány? Co bych udělala jinak?

Co pro Tebe Eurona znamená? Pro mě osobně to znamená dvě věci: Splněný sen a jistotu. Jistota, to je spojení kvalitních výrobků, zázemí silné české firmy se spravedlivým odměňovacím systémem, a zároveň možnost neomezené seberealizace a krásných výdělků. Eurona znamená nadšení, které sdílím se všemi blízkými spolupracovníky. Je to štěstí, protože jsem našla něco, co mě baví a naplňuje, má obrovský přesah - pomáhám ostatním lidem, ať už s řešením problémů v domácnosti, se zdravím nebo s osobním růstem. S Euronou přestávám vnímat čas a ještě je to mé úspěšné podnikání, které mě živí. Zkrátka, Eurona je práce snů, která neomrzí.  Vzpomeneš si, kdy…
Celý článek

Zamilovala jsem se

do práce snů

Jsem první Briliant

Mám čas na rodinu, koníčky, zábavu a vzdělání. Stihla jsem dokončit vysokoškolské studium, obhájit kariérní pozice, a přitom mít stále dost času a energie pro své nejbližší a pro mé záliby. 

Přidejte se 🙂

Jsem první Briliant

Mám čas na rodinu, koníčky, zábavu a vzdělání. Stihla jsem dokončit vysokoškolské studium, obhájit kariérní pozice, a přitom mít stále dost času a energie pro své nejbližší a pro mé záliby. 

Přidejte se 🙂

Dlouholeté zkušenosti

Ledership, motivace, inspirace

Eurona mě baví už spoustu let. Je to práce snů, která nás neomrzí, na kterou v běžném životě nenarazíme. Nemáme žádnou pracovní dobu, spolupracovníky si sami vybíráme a odměna roste rychleji než výplata v zaměstnání. Je to vášeň, radost a zábava. Není třeba sprintovat a soutěžit, kdo bude nejlepší. Úspěšní můžeme být totiž všichni. Čím víc nás bude, tím víc bude zářit celá Eurona.

Kontaktujte mě

získejte mé jedinečné benefity

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Recenze

zkušenosti zákazníků

Jitka Kotrašová: "Agent nemá chybu! Vyčistil skvrny na tričku od laku, hodně starou sedačku s letitou špínou, kterou prý paní čistila kde čím - peněz do prostředků nacpala - ruce sedřené a nic - nevěřila jsem, že ji něčím kdy čistila - aktivovaného agenta nanesla - ani ne 1 malou lžičku a stírala a stírala, samou špínu, ani působit nemusela nechat - na ten zázrak koukalo více lidí."